Не оновлений

Набір містить данні про кількість осіб які перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи та потребують надання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання у виконавчому комітеті Чернігівської міської ради (тимчасовий облік)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Барбаш Ірина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 18, 2022, 08:46 (EET)
Створено Січень 3, 2020, 10:09 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами). Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», стаття 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Ідентифікаційний номер набору даних 38967364-bba4-45a3-a62b-9e9ea4ae8ad7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).