Перейти до вмісту

Фінансова звітність Міського центру соціальної допомоги Дніпровської міської ради

Набір містить перелік фінансових звітів Міського центру соціальної допомоги Дніпровської міської ради. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua). Зокрема, форми бухгалтерської звітності звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2), звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2), звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма № 4-3), звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Букрєєва Наталія Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 11:20 (EET)
Створено Лютий 6, 2020, 15:44 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів"
Ідентифікаційний номер набору даних 38909800-28e8-43c9-b8f1-bcebd160a8bb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).