Перейти до вмісту

Акти індивідуальної дії щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності

Акти індивідуальної дії щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності створені в Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бурденюк Володимир Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2020, 11:17 (EEST)
Створено Вересень 16, 2020, 11:09 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21.10.2018 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 376e5aca-26eb-44a7-9460-51fe6c4ebc9e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).