Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради

Паспорти бюджетних програм на поточний бюджетний період (включаючи зміни до паспортів бюджетни х програм), які підлягають оприлюдненню згідно наказу Міністерства України "Про паспорти бюджетних програм" від 29.12.2002 № 1098

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Головко Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 8, 2020, 15:58 (EEST)
Створено Грудень 12, 2018, 17:15 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч.1 ст. 10.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 37459114
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).