Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради

Набір містить реєстр укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Абрамова Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 22, 2021, 13:38 (EET)
Створено Вересень 4, 2019, 11:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 36c3a61b-39f2-44b1-9f28-7bef3766fd78
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).