Перейти до вмісту

Річні плани закупівель Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Найменування процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Явтушенко Олександр Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 15:35 (EET)
Створено Жовтень 17, 2018, 15:44 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України „Про публічні закупівлі” від 25 грудня 2015 року № 922-VIII , наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 „Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”; підпункт 48 пункту 4 Положення про Головне управління ДФС в Івано-Франківській області, затвердженого наказом ДФС від 27.03.2017 № 202 „Про затвердження у новій редакції положень про податкові територіальні органи ДФС”;
Ідентифікаційний номер набору даних 36aa5d1f-dcbc-4ce6-ab1f-7347bd9fdc1d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).