Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Міністерства

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іващенко Анатолій Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 27, 2020, 14:14 (EEST)
Створено Липень 9, 2019, 15:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про центральні органи виконавчої влади", ПКМУ від 5 квітня 2014 року № 85 Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів
Ідентифікаційний номер набору даних 35459b67-7907-4972-9aa8-73508e30a59e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).