Перейти до вмісту

Перелік повідомлень про транскордонне перевезення небезпечних відходів

Перелік повідомлень, висновків на транскордонне перевезення небезпечних відходів, відповідно до ПКМУ від 13 липня 2000 р. № 1120.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Черненко Людмила Леонтіївна, Відділ дозвільно-ліцензійної діяльності та контролю
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 27, 2020, 11:41 (EET)
Створено Червень 3, 2019, 17:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТE МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 351ca15b-e706-4776-a945-fca105d7142d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).