Перейти до вмісту

Дані про споживання комунальних ресурсів (електроенергія, теплова енергія, природний газ, тверде паливо, холодна та гаряча вода) комунальними підприємствами, установами (закладами) та організаціями

дані про споживання комунальних ресурсів (електроенергія, теплова енергія, холодна вода)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сіра Наталія Геннадіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 14, 2020, 16:59 (EEST)
Створено Грудень 12, 2019, 08:30 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 33e41bfa-6c9c-4486-937c-28e463f201c9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).