Перейти до вмісту

Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Набір містить два ресурси. Ресурс ListOfReports — перелік звітів Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет. Ресурс Reports містить заархівовані файли звітів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бендак Яна Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 1, 2021, 22:22 (EEST)
Створено Жовтень 1, 2018, 16:13 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації від 13 січня 2011 року № 2939-VI
Ідентифікаційний номер набору даних 332f6448-0de9-49c4-9830-9ccf43ac8af8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).