Не оновлений

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) ) № 71 «Катеринка» комбінованого типу OrganizationalUnits - довідник підрозділів дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 71 «Катеринка» комбінованого типу ). Posts - довідник працівників дошкільного навчального закладу (ясла-садок) . ) № 71 «Катеринка» комбінованого типу

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Малухіна Юлія Віталіівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 23, 2022, 11:09 (EEST)
Створено Серпень 9, 2019, 08:44 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від21.10.2015рю №835 "Про затвердження про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 32791217
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).