Перейти до вмісту

Довідник Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №67 «Дельфін» комбінованого типу міста Кропивницького

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №67 «Дельфін» комбінованого типу міста Кропивницького. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №67 «Дельфін» комбінованого типу міста Кропивницького. Posts — довідник працівників Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №67 «Дельфін» комбінованого типу міста Кропивницького.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Протасова Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 3, 2020, 09:41 (EEST)
Створено Липень 18, 2019, 10:25 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 32718891
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).