Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти Рівненської обласної ради

Нормативно-правові акти Рівненської обласної ради - рішення, розпорядження голови обласної ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бовсунюк Ірина Миколаївна, Кононенко Галина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 31, 2020, 16:32 (EEST)
Створено Липень 23, 2019, 16:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів України від 21/10/2015 №835 зі змінами “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних 3231d5f9-1a76-411b-b7b7-2a94defa21a5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).