Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Комунального некомерційного медичного підприємства "Міська дитяча стоматологічна поліклініка"

Набір містить 2 ресурси. Organizations — довідник Комунального некомерційного медичного підприємства "Міська дитяча стоматологічна поліклініка". Posts — довідник посадових осіб Комунального некомерційного медичного підприємства "Міська дитяча стоматологічна поліклініка"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чередничок Олена Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 5, 2019, 21:53 (EEST)
Створено Червень 5, 2019, 21:49 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”,
Ідентифікаційний номер набору даних 32278e63-a3c3-4276-a5ab-bb4230227696
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).