Перейти до вмісту

Дані про споживання комунальних ресурсів Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м.Полтаві ради

Дані про споживання комунальних ресурсів Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м.Полтаві ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ландар Оксана Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 20, 2020, 12:46 (EEST)
Створено Серпень 19, 2019, 12:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 31077ddf-415a-40d0-accf-4d9fbe4ea845
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).