Не оновлений

Набір містить Протоколи засідання комісії з питань розподілу коштів для надання грошової допомоги постраждалим особам чи внутрішньо переміщеним особам

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Веретко Тетяна Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 2, 2019, 12:37 (EEST)
Створено Серпень 2, 2019, 12:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 535 „Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам” (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 2f253489-0d1d-4d08-b0e5-c71d4bdf89a8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).