Перейти до вмісту

Інформація (звіт) щодо призначення державної соціальної допомоги дітям-вихованцям дитячих будинків сімейного типу та прийомним дітям у прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам чи припинення їх виплати

Виплата державної соціальної допомоги в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях (планові призначення, причини затримки, фінансові зобов'язання)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ляліна Світлана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 27, 2020, 10:21 (EET)
Створено Лютий 14, 2019, 17:46 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 2e5ec591-62b4-447d-95b9-249c2af349fc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).