Перейти до вмісту

Титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою

Набір містить інформацію про перелік включених у план проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою об'єктів будівництва та їх характеристика (загальна кошторисна вартість і вартість робіт на рік, що планується,місце будівництва, строки початку і закінчення робіт).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кудрявцева Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 10, 2020, 10:47 (EEST)
Створено Липень 25, 2019, 10:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", ПКМУ від 21.10.2015 року №835, ПКМУ від 17.04.2019 №409
Ідентифікаційний номер набору даних 2dd015ec-3384-4c7c-b70a-1e5af2d857ca
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).