Перейти до вмісту

Дані громадського проєкту, бюджету участі тощо, у тому числі про проєкти, результати голосування, реалізацію підтриманих проєктів.

Звіт про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Бюджету участі станом на 30 вересня 2019р.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дикий Р.Б.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 2, 2019, 16:35 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2019, 15:39 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами та доповненнями)
Ідентифікаційний номер набору даних 2d9aef9a-146b-4acd-b6f6-8832e8c35644
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).