Зведені відомості про рішення органів Комітету про визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та накладення штрафу

Набір містить інформацію про номер, дату рішення, назву органу Комітету, що його прийняв, назву та ідентифікаційний номер суб'єкта господарювання, який визнаний в рішення порушником законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотверення результатів торгів (тендерів), а також набір містить інформацію про реквізити судових рішень та рішень про перевірку чи перегляд відповідних рішень органів Комітету, якщо такі мають місце.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Журавель Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 7, 2021, 14:10 (EET)
Створено Жовтень 7, 2019, 15:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про Антимонопольний комітет України", інші Закони
Ідентифікаційний номер набору даних 2d328664-7603-4a6e-acf2-15afb4e47c15
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).