Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 28» Харківської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 28» Харківської міської ради. OrganizationalUnits - довідник структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 28» Харківської міської ради. Posts - довідник посадових осіб омунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 28» Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олешко Марина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 8, 2019, 11:11 (EEST)
Створено Серпень 7, 2019, 14:28 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань"
Ідентифікаційний номер набору даних 2d097d54-c866-4413-9d36-3f19a8f299f6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).