Перейти до вмісту

Переліки національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам технічних регламентів

Отримані сертифікати, що засвідчують якість надання виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради адміністративних послуг, які відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Маліновська Ірина Василівна
Востаннє оновлено Жовтень 11, 2018, 16:50 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2018, 16:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних 2ca9f668-d285-4ee6-999e-55a77c253d4a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).