Штатний розпис апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2021 рік, затверджений Київським міським головою Кличком В.В.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Щербина Олександра Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 2, 2021, 16:48 (EEST)
Створено Березень 4, 2021, 14:40 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеві державні адміністрації", Закон України "про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 2afc8220-c196-4c7f-be57-11269708a880
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).