Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Набір містить інформацію про організаційну структуру Головного територіального управління юстиції у Рівненській області відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вороновська Мирослава Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 17, 2019, 16:41 (EEST)
Створено Березень 1, 2019, 12:02 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 2973ce2b-8598-4f9f-9369-196048a3eb34
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).