Не оновлений

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 48 «Журавочка . OrganizationalUnits - довідник підрозділів дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 48 «Журавочка». Posts - довідник працівників дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 48 «Журавочка».

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Мельніченко Ірина Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 19, 2021, 12:28 (EEST)
Створено Вересень 26, 2019, 10:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 29618139-1da2-41e9-bebe-a7afd67579e5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).