Перейти до вмісту

Фінансова звітність Державного підприємства «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України»

Данні про доходи у розрізі контрагентів, груп товарів/послуг та натуральних показників Державного підприємства «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», що належить до сфери управління Державної служби морського та річкового транспорту України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Глитень Максим Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2020, 10:50 (EEST)
Створено Серпень 13, 2019, 11:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835, Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України від 24.07.2019 № 298
Ідентифікаційний номер набору даних 289568e1-3205-4dd6-848c-5ea5a07c795c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).