Перейти до вмісту

Звіти про використання бюджетних коштів

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду, Звіт про фінансові результати, Звіт про надходження та використання коштів загального фонду, Баланс, Звіт про заборгованість за бюджетними коштами, Довідка про дебіторську заборгованість за видатками

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Джуринская Екатерина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 11:46 (EEST)
Створено Червень 27, 2019, 16:02 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 281ab97d-85ed-4003-92dc-f515369aea80
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).