Баланс Корюківської райдержадміністрації на 1 квітня, на 1 липня, на 1 жовтня, на 1 січня по державному бюджету (ф. 1-дс)

Звіт про фінансові результати Корюківської райдержадміністрації за квартал, півріччя, дев’ять місяців, рік по державному бюджету(ф.№2-дс);

Баланс Корюківської райдержадміністрації на 1 квітня, на 1 липня, на 1 жовтня, на 1 січня по місцевому бюджету (ф. 1-дс)

Звіт про фінансові результати Корюківської райдержадміністрації за квартал, півріччя, дев’ять місяців, рік по місцевому бюджету(ф.№2-дс)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Погуляй Олександра Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 26, 2024, 09:11 (EET)
Створено Жовтень 30, 2019, 11:26 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 2782a7e9-0f19-4668-bbaf-bd3cb53db1ee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).