Перейти до вмісту

Довідник організаційної структури розпорядника інформації

Набір містить реєстраційні та контактні дані підприємств, установ (закладів), організацій та структурних підрозділів, Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради. Зокрема, в наборі вказані назва, номер у Єдиному державному реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, опис, функції, повна адреса, посилання на офіційний веб-сайт та сторінки у соціальних мережах, телефон, адресу електронної пошти, графік прийому та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Романюк Валерій Володимирович
Востаннє оновлено Листопад 20, 2018, 10:48 (EET)
Створено Вересень 17, 2018, 10:28 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 17), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 11 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних 264e47c3-a871-463e-94e5-9c243161e457
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).