Перейти до вмісту

Довідник Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вугледар Донецької області

Набір містить довідник Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вугледар Донецької області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Давиденко Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 20, 2020, 13:52 (EET)
Створено Листопад 20, 2020, 13:44 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 25953379-dovidnyk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).