Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олександр Богун
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 27, 2020, 14:04 (EET)
Створено Червень 3, 2019, 12:26 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 24b76877-547a-4a88-a2cc-55e03b6038c0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).