Перейти до вмісту

Річні зведені фінансові показники виконання фінансових планів управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради

Перелік форм звітності за 2019 рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Романькова Юлія Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 27, 2020, 17:11 (EET)
Створено Січень 27, 2020, 14:49 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 22d921f0-6fce-4533-a47a-30d8893dbaeb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).