Перейти до вмісту

Дані про медичних працівників закладів охорони здоров'я

Набір містить дані про посади, освіту, кваліфікацію медичних працівників КП "Луцький центр первинної медичної допомоги №2"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Миронюк Олена Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 6, 2020, 12:42 (EEST)
Створено Лютий 17, 2020, 10:04 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ України «Про формування автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників сфери управління МОЗ України» від 19.12.2006 № 842, Наказ МОЗ України «Про затвердження форм звітності з питань охорони здоров'я та інструкцій щодо їхнього заповнення» від 10.07.2007 № 378
Ідентифікаційний номер набору даних 22825fa0-ee3c-4c0a-974e-12208de132ff
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).