Перейти до вмісту

Інформація про стан використання експортно-імпортних квот

Інформація щодо стану використання експортно-імпортних квот у поточному році, визначених відповідними рішеннями Уряду та міжнародними угодами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Красуля Олександр Іванович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 29, 2019, 14:28 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 17:01 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Міжнародні угоди, постанови Кабінету Міністрів України, якими затверджуються переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню та квоти на відповідний рік
Ідентифікаційний номер набору даних 218eabac-9d02-4a43-819d-fe444204476b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).