Перейти до вмісту

Інформація про стан використання експортно-імпортних квот

Відомості щодо стану використаних експортно-імпортних квот, визначених відповідними рішеннями Уряду та міжнародними угодами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Завізіон Тетяна Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2020, 14:44 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 17:01 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Наказ Мінекономрозвитку від 11.07.2018 № 951 “Про затвердження Порядку оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України” (https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0951731-18)
Ідентифікаційний номер набору даних 218eabac-9d02-4a43-819d-fe444204476b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).