Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів УКБ та ЖКГ

Перелік укладених договорів по Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Стернічук Андрій Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 17, 2019, 08:37 (EET)
Створено Січень 17, 2019, 08:34 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 20ab2f13-4806-44cc-a02c-485a6f19d962
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).