Перелік майна, що перебуває у заставі Національного банку України, виставленого на продаж Державною виконавчою службою, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Національним банком України.

Не оновлений

Набір Даних містить 5 файлів: 1. Продаж на аукціоні об’єктів нерухомого майна, набутих у власність Національним банком у рахунок погашення боргу за кредитами рефінансування, наданими банкам України. 2. Реалізація майна, стягнення якого відбувається на користь Національного банку України у рамках процедури банкрутства. 3. Перелік заставленого майна, виставлених державною виконавчою службою України для продаж на державному підприємстві "СЕТАМ". 4. Перелік нерухомого майна, виставленого для продажу на електронних майданчиках. 5. Перелік майнових прав за кредитними договорами, виставлених Фондом гарантування вкладів фізичних осіб для продажу на електронних майданчиках.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Соловйов Максим Ігорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 22, 2022, 11:26 (EEST)
Створено Серпень 10, 2021, 09:29 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України “Про Національний банк України”
Ідентифікаційний номер набору даних 20a556e9-13c2-46cc-b452-db1f8ebe464b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).