Не оновлений

Реєстр містить інформацію про затверджені експортні потужності харчових продуктів та затверджені експортні потужності(обʼєктів) неїстівних продуктів тваринного походження, реєстр експортерів харчових на неїстівних продуктів

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Унгурян Дмитро Іванович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 2, 2022, 10:43 (EEST)
Створено Березень 16, 2020, 09:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Харчові продукти -частина 3 ст. 26 ЗУ “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, наказ Мінагрополітики від 10.02.2016 № 38 “Про затвердження Порядку затвердження експортних потужностей, внесення та виключення їх з реєстру затверджених експортних потужностей”, Не харчові - Реєстр затверджених експортних потужностей (обʼєктів) для неїстівних продуктів тваринного походження; реєстр експортерів неїстівних продуктів
Ідентифікаційний номер набору даних 2000c1d1-615f-4ae1-b6db-a78f8301d3d3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).