Файл містить інформацію про медичне обладнання, закуплене за місцевий бюджет за 1 пів. 2023р. КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради»

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Біла Вікторія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2023, 15:45 (EEST)
Створено Лютий 17, 2022, 10:24 (EET)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого Наказом Мінфіну України від 27.04.2000 № 92
Ідентифікаційний номер набору даних 2-69
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).