Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру

Інформація про організаційну структуру фіксується в установчих документах розпорядників, наприклад, положеннях, статутах тощо (стаття 64 Господарського кодексу України). Державний класифікатор управлінської документації визначає форму документа для затвердження структури і штатної чисельності (коди 0202016, 0202017, 0202018, 0202019). Форма містить таблицю з трьох колонок: № з/п; Найменування структурного підрозділу та посад (професій); кількість штатних одиниць. Відповідальним за підготовку документа є підрозділ або посадова особа, на які покладені обов’язки кадрового забезпечення. Структура і штатна чисельність затверджується керівником.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Юр'єва Т.А.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 2, 2019, 10:06 (EET)
Створено Грудень 2, 2019, 09:59 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835
Ідентифікаційний номер набору даних 1knp
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).