Не оновлений

Набір містить баланси, звіти про фінансові результати комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Харченко Тетяна Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 4, 2022, 15:12 (EEST)
Створено Травень 26, 2020, 10:09 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015, Статут КП "Міськсвітло"
Ідентифікаційний номер набору даних 1eda53f8-8412-4491-b5c5-177fd6095dbe
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).