Перейти до вмісту

Фінансова звітність фінансового управління Павлоградської міської рвди

Набір містить баланси, звіти про результати фінансової діяльності, звіти про рух грошових коштів, звіти про власний капітал фінансового управління Павлоградської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Рєзнік Яна Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 9, 2019, 09:11 (EEST)
Створено Липень 29, 2019, 16:17 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітности" від 28 грудня 2009 року № 1541
Ідентифікаційний номер набору даних 1e154923-81da-4d6e-9d42-03d1cbd936ae
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).