Набір містить інформацію про організаційну структуру управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради. Зокрема, ідентифікатори, назви, опис, функції, підпорядкування та приналежність структурних підрозділів. Також в наборі вказані посади, імена посадових осіб, контактні дані та графік прийому. Набір включає два ресурси. Орг.стр-ра Відділи - перелік структурних підрозділів усіх рівнів, що входять до юридичної особи, якою є розпорядник. Орг.стр-ра Посади - перелік посад та працівників юридичної особи, якою є розпорядник.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бойко Марія Андріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 2, 2021, 12:17 (EEST)
Створено Листопад 9, 2018, 13:49 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних 1d29af33-5a7b-4071-bcef-7f2873007f39
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).