Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Волинської митниці ДФС

Інформація про організаційну структуру Волинської митниці ДФС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лопошук Віталій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 9, 2020, 10:54 (EET)
Створено Листопад 20, 2018, 09:42 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 1 частини 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI ; абзац 6) пункту 5 Положення про Волинську митницю ДФС, затвердженого наказом ДФС від 21.08.2014 №59; для забезпечення діяльності відповідно до покладених на митницю завдань
Ідентифікаційний номер набору даних 1_1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).