Перейти до вмісту

Інформація про порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби в прокуратурі Вінницької області

Інформація про порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби в прокуратурі Вінницької області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Володько А. Ю.
Востаннє оновлено Грудень 3, 2018, 15:14 (EET)
Створено Листопад 29, 2018, 17:20 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI, Інструкція про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури України, затверджена наказом Генеральної прокуратури України від 18 квітня 2018 №75
Ідентифікаційний номер набору даних 19be0991-19b9-44a3-9ddb-6a490468e85f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).