Перейти до вмісту

Перелік судів із зазначенням коду ЄДРПОУ, юридичних адрес та електронних адрес для листування

Структурований набір даних, який містить перелік судів із зазначенням коду ЄДРПОУ, юридичних адрес та електронних адрес для листування. Оновлюється у разі зміни даних.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пастухова Валентина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 23, 2021, 22:41 (EET)
Створено Лютий 28, 2019, 15:21 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 17237b19-7c6f-4420-a6de-2644aba4ca9c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).