Перейти до вмісту

Відомості щодо кількісних характеристик виборчого корпусу у межах Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, районів у містах, селищ і сіл, у закордонному виборчому окрузі

Набір даних містить відомості за останні 3 місяці про кількість виборців у межах Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, районів у містах, селищ і сіл, у закордонному виборчому окрузі, у складі наступних реквізитів:

  • NAME - назва відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
  • VOT_D - кількість записів про виборців у Державному реєстрі виборців, які мають виборчу адресу;
  • VOT_V - кількість записів про виборців у Державному реєстрі виборців, які мають відмітку про вибуття з виборчої адреси.

Набір даних містить вказану інформацію за три останні місяці, порядковий номер яких є вхідним параметром сервісу.

Отримання даних здійснюється за протоколом SOAP, шляхом звернення до web-сервісу GetCntVotATOService, WSDL-опис якого, міститься за адресою (точкою входу) https://www.drv.gov.ua/ords/svc/personal/API/Opendata

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Фурко Олександр Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 17, 2020, 11:07 (EEST)
Створено Липень 1, 2020, 09:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації ст.30 Закону України "Про Державний реєстр виборців"
Ідентифікаційний номер набору даних 16252403-a28b-41cb-bc4e-a4f46255c0af
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).