Перейти до вмісту

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм служби у справах дітей Павлоградської міської ради про виконання паспортів бюджетних програм фінансового управління Павлоградської міської ради

звіт про виконання бюджетних паспортів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Коваль Олена Григорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 21, 2020, 16:42 (EET)
Створено Січень 16, 2020, 09:20 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ч.1 ст.10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835
Ідентифікаційний номер набору даних 16012020
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).