Не оновлений

Для документів про загальну середню освіту зазначається найменування документа, наявність відзнаки, рік видачі документа, рік закінчення закладу освіти (відокремленого структурного підрозділу), назви області, населеного пункту та закладу освіти, код в ЄДЕБО, форма власності закладу освіти та його засновник, кількість виданих документів. Для документів про професійну (професійно-технічну) освіту зазначається найменування документа (диплом чи свідоцтво), наявність відзнаки, рік видачі, здобута професія чи професії, назви області, населеного пункту та закладу освіти, форма власності закладу освіти, його підпорядкування та код в ЄДЕБО, кількість виданих документів із зазначенням за які кошти здобувалася освіта

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кононенко Ольга Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 11, 2021, 09:19 (EEST)
Створено Грудень 4, 2019, 17:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 та наказ МОН від 16.07.2019 № 983
Ідентифікаційний номер набору даних 146d97d9-454c-41c1-943b-bdaaaf4e61a0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).