Перейти до вмісту

Реєстр документів про загальну середню та професійно-технічну освіту

Для документів про загальну середню освіту зазначається найменування документа, наявність відзнаки, рік видачі документа, рік закінчення закладу освіти (відокремленого структурного підрозділу), назви області, населеного пункту та закладу освіти, код в ЄДЕБО, форма власності закладу освіти та його засновник, кількість виданих документів. Для документів про професійну (професійно-технічну) освіту зазначається найменування документа (диплом чи свідоцтво), наявність відзнаки, рік видачі, здобута професія чи професії, назви області, населеного пункту та закладу освіти, форма власності закладу освіти, його підпорядкування та код в ЄДЕБО, кількість виданих документів із зазначенням за які кошти здобувалася освіта

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кононенко Ольга Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 4, 2021, 08:15 (EET)
Створено Грудень 4, 2019, 17:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 та наказ МОН від 16.07.2019 № 983
Ідентифікаційний номер набору даних 146d97d9-454c-41c1-943b-bdaaaf4e61a0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).