Перейти до вмісту

План діяльності з підготовки та перегляду регуляторних актів сільської ради на 2020 рік

Набір містить план підготовки регуляторних актів включно із зазначенням назв проектів, видів регулятрних актів, цілей прийняття, строків підготовки, найменування відповідальних ха розробку органів, тощо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гайворонська Ніна Леонідівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 10, 2019, 10:29 (EET)
Створено Грудень 10, 2019, 10:25 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору даних є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 1464eebb-7f7b-4b3e-8784-6c2106713286
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).