Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДФС у Львівській області

Організаційна структура: 1) Номер з/п 2) назва самостійного структурного підрозділу ГУ ДФС у Львівській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Матківський Володимир Антонович
Востаннє оновлено Жовтень 3, 2018, 12:18 (EEST)
Створено Вересень 21, 2018, 14:37 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ ДФС України від11.01.2016 №17 "Про введення в дію Структур територіальних органів ДФС та затвердження методичних рекомендацій щодо їх побудови" (із змінами та доповненнями внесеними наказами ДФС, в редакції наказу ДФС України від 30.07.2018 №489)
Ідентифікаційний номер набору даних 1301-07-v1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).